Jak zarejestrować konto w LPGN i zamówić taniej produkty

Instrukcja krok po kroku jak zarejestrować konto w Lifepharm Global Network i zostać dystrybutorem.

Rejestracja i kupno pakietu startowego w firmie Lifepharm Global Network do niczego nie zobowiązuje. Nie ma przymusu comiesięcznych zakupów i robienia czegokolwiek. Konto jest ważne cały rok. Mamy za to same korzyści – możemy kupować większe pakiety, w których buteleczka Laminine wychodzi taniej oraz mamy możliwość budować sieć czyli rejestrować nowe osoby i zarabiać prowizje. W tym celu raz w miesiącu już musi być zrobiony zakup czyli kwalifikacja na naszym koncie.

Krok 1

Proszę kliknąć się na stronę: https://mylifepharm.com/eladra

 

Krok 2

Następnie należy kliknąć Join the Business lub Dołącz teraz

Krok 3

Wybrać kraj zamieszkania.

 

 

Krok 4

Kolejnym krokiem jest wybór pakietu. Pierwszą opcją jest Business Starter Kit, który kosztuje 25€ plus podatek. Dzięki niemu otrzymujemy miejsce w strukturze oraz własną stronę potrzebną do rejestracji nowych osób i promocji biznesu oraz produktów.

Drugą opcją jest wybór pakietu produktowego, dzięki któremu mamy możliwość wypróbowania Laminine na sobie. Przesuwamy strone na sam dół i klikamy Kontynuuj:

 

Krok 5

W kolejnym kroku jest możliwość ustawienia sobie automatycznej dostawy produktów do domu w cyklu miesięcznym. Nie jest to obowiązkowe i wymaga pamiętania o tym, aby na koncie zawsze były środki w celu pobrania ich przy zakupie.

Na zdjęciu oznaczono pakiety wytypowane przez firmę jako pakiety promocyjne, zamawiając je nie płacimy za przesyłkę . Warunkiem jest wstawienie ich jako pakiet automatycznej dostawy.

Krok 6

W następnym kroku należy podać swoje dane: imię i nazwisko, PESEL, telefon, adres email oraz adres. Na zdjęciu strzałkami oznaczone są pola obowiązkowe.

Krok 7

Teraz firma wymaga wstawienia danych ze swojej karty płatniczej, gdyż jest to jedyna forma zapłaty za produkty dla nowych osób. Można również zapłacić z konta sponsora (czyli osoby od której dowiedzieliśmy się o Laminine), ale jest to kwestia dogadania się między sobą.

Następnie należy zaznaczyć kwadracik jeśli adres wysyłkowy z rozliczeniowym jest taki sam. W innym przypadku wpisujemy adres rozliczeniowy inny.

Krok 8

Gdy wstawimy wszystkie potrzebne dane , pozostaje nam tylko ustalenie swojego loginu i hasła, za pomocą których będziemy mogli logować się do naszego biura:

Na  sam koniec zaznaczmy kwadracik na znak , że akceptujemy regulamin firmy LPGN i klikamy Kontynuuj.

I gotowe! Teraz czekać tylko na produkty, które przyjdą do nas pocztą (poniżej 10 produktów) lub kurierem GLS (powyżej 10 produktów)

 

Lubisz? Udostępnij!