Jak zarejestrować konto w LPGN i zamówić taniej produkty

Instrukcja krok po kroku jak zarejestrować konto w Lifepharm Global Network i zostać dystrybutorem lub mieć po prostu konto aby zamawiać produkty.

UWAGA!!!

->Korzyścią z posiadania konta jest to, iż mamy większy wybór produktów i pakietów, w których Laminine jest tańsza, niż wtedy kiedy kupimy jako klient (bez rejestracji konta Opcja KUP).  Sprawdź ceny pakietów tutaj.

Rejestracja konta w firmie Lifepharm Global Network jest bardzo prosta i intuicyjna. Jest to firma amerykańska, ale jako, że produkty są również dostępne w Europie (przychodzą z Holandii) to ceny produktów są euro, a płatności dokonujemy tylko kartą. Kupno pakietu startowego  do niczego nie zobowiązuje, nie ma przymusu comiesięcznych zakupów i robienia czegokolwiek. Konto jest ważne cały rok. Mamy za to same korzyści – możemy kupować większe pakiety, w których buteleczka Laminine wychodzi taniej oraz mamy możliwość budować sieć czyli rejestrować nowe osoby i zarabiać prowizje. W tym celu raz w miesiącu już musi być zrobiony zakup czyli kwalifikacja na naszym koncie.

Chcesz znać plan marketingowy zapraszam tutaj, do przejrzenia ciekawych plików, między innymi cennik pakietów dla zarejestrowanych użytkowników kliknij.

Przejdźmy do rejestracji konta krok po kroku:

Krok 1

Proszę kliknąć się na stronę: https://mylifepharm.com/eladra

Krok 2

Następnie należy kliknąć Join the Business lub Dołącz teraz

Krok 3

Wybrać kraj zamieszkania.

Krok 4

Kolejnym krokiem jest wybór pakietu. Pierwszą opcją jest Business Starter Kit, który kosztuje 25€ plus podatek. Dzięki niemu otrzymujemy miejsce w strukturze oraz własną stronę potrzebną do rejestracji nowych osób i promocji biznesu oraz produktów.

Drugą opcją jest wybór pakietu produktowego, dzięki któremu mamy możliwość wypróbowania Laminine na sobie. Przesuwamy strone na sam dół i klikamy Kontynuuj:

Krok 5

W kolejnym kroku jest możliwość ustawienia sobie automatycznej dostawy produktów do domu w cyklu miesięcznym. Nie jest to obowiązkowe i wymaga pamiętania o tym, aby na koncie zawsze były środki w celu pobrania ich przy zakupie.

Na zdjęciu oznaczono pakiety wytypowane przez firmę jako pakiety promocyjne, zamawiając je nie płacimy za przesyłkę . Warunkiem jest wstawienie ich jako pakiet automatycznej dostawy.

Krok 6

W następnym kroku należy podać swoje dane: imię i nazwisko, PESEL, telefon, adres email oraz adres. Na zdjęciu strzałkami oznaczone są pola obowiązkowe.

Krok 7

Teraz firma wymaga wstawienia danych ze swojej karty płatniczej, gdyż jest to jedyna forma zapłaty za produkty dla nowych osób. Można również zapłacić z konta sponsora (czyli osoby od której dowiedzieliśmy się o Laminine), ale jest to kwestia dogadania się między sobą.

Następnie należy zaznaczyć kwadracik jeśli adres wysyłkowy z rozliczeniowym jest taki sam. W innym przypadku wpisujemy adres rozliczeniowy inny.

Krok 8

Gdy wstawimy wszystkie potrzebne dane , pozostaje nam tylko ustalenie swojego loginu i hasła, za pomocą których będziemy mogli logować się do naszego biura:

Na  sam koniec zaznaczmy kwadracik na znak , że akceptujemy regulamin firmy LPGN i klikamy Kontynuuj.

I gotowe! Teraz czekać tylko na produkty, które przyjdą do nas pocztą (poniżej 10 produktów) lub kurierem GLS (powyżej 10 produktów)

Lubisz? Udostępnij!