Zaburzenia ciśnienia

PONIŻEJ KILKA OPINII JAK LAMININE WPŁYWA NA ZABURZENIA CIŚNIENIA:

Kobieta, 60 lat,

Promieniujące bóle w kolanach, wysokie ciśnienie, słaby wzrok.

Laminine zażywała od połowy marca: 2×1 oraz 1 LaminineOmegę+++ w południe przez 2 dni, następnie 2×2 Laminine oraz 1 LaminineOmegę+++ w południe przez 10 dni, następnie zmniejszono dawkę do 1×1 Laminine oraz 1 LaminineOmegę+++ w południe.

Rezultat: zniknęły bóle promieniujące w kolanach i po dwóch tygodniach całkowicie ustały bóle nóg. Na dzień 4 czerwca -unormowało się ciśnienie oraz puls. Wzrok poprawił się, widzi napisy w telewizorze nie podchodząc do niego. Lekarz okulista nie ukrywał zdziwienia, bo dokładnie Pani rok temu nie widziała na tablicy ostatniej linijki liter i cyfr.

****
Chcesz poczytać więcej rezultatów?  Zapraszam na bloga.

„Mój mąż, miał problem ze zdrowiem.

Objawy: mdłości, wymioty rankiem, czasami w ciągu dnia; zawroty głowy, szumy uszne, palpitacje serca, skoki pulsu i ciśnienia; kamyczki woreczka żółciowego (były liczne ok.7mm), cysty na nerkach;

Terapia: Laminine i Laminine Omega+++ bierze od sierpnia 2014r.

Laminine 2 x 2, Laminine Omega+++ 2 szt., a od tygodnia bierze 4 Laminine Omega+++ dziennie;

Od miesiąca +1 Digestive dziennie.

Po ok. 2 miesiącach nastąpiła poprawa: zniknęła część objawów: szumy, skoki ciśnienia, palpitacje, zmniejszyły się zawroty głowy i mdłości poranne, a co za tym idzie też wymioty.

Prawdziwa poprawa nastąpiła po dodaniu Digestive+++ oraz 2 kapsułki Laminine Omega+++.

Był na badaniu USG (przed planowanym terminem operacji woreczka żółciowego, pod koniec lutego 2015). Wyniki: Kamyczki zmniejszyły się do ok. 3mm (kilka pozostało).

Na jednej nerce zniknęła cysta, na drugiej zmniejszyła o 3/4, to znaczy że znika.

Mąż rezygnuje z operacji!!! Samopoczucie jest dobre, wraca humor i chęć do życia. Teraz coraz częściej słyszę słowa „jestem zdrowy” niż odwrotne.

Takie Jest Działanie Produktów LPGN!

Omegę dodałam po tym jak lekarz stwierdził 2 tygodnie temu, że ma osteoporozę w części lędźwiowej – zalecenie lekarza – brać produkty które ma żona… :)”

Eugenia S.

****

Kobieta, 63 lata

Cukrzyca typu 2 na insulinie, 3 razy dziennie od 19 lat, cukier ponad 300.

Niedawno neurolog stwierdził martwicę żył obwodowych w kończynach dolnych i że nogi do obcięcia – prawie w ogóle nie mogła chodzić a mrowienie i pieczenie nóg doprowadzało kobietę do szału, to był ból nie do wytrzymania.

– nie spała całe noce była znerwicowana, bóle głowy migreny od rana do wieczora.

– wysokie ciśnienie 240/120,

– alergie na wszystko,

– kaszel cały rok,

– chore serce (wieńcówka),

– bóle stawów.

Od 26.08.2014r. zażywa przez pierwszy tydzień: 2 Laminine rano i 2 Laminine OMEGA+++ w południe oraz 2 Laminine wieczorem. Po tygodniu zmniejszone dawkowanie: 1 Lamininie rano i wieczorem oraz 1 Laminine OMEGA+++ w południe.

Po dwóch dniach zażywania nareszcie zaczęła przesypiać całą noc.

Zniknęły całkowicie bóle głowy, po 3 dniach zauważyła że nie ma bólu przy zmianie pogody.

Po tygodniu zażywania ustąpiły całkowicie bóle nóg, pieczenie i mrowienie. Może chodzić nawet po 2,3 km i nic nie boli. Jest szczęśliwa, że biega codziennie po całym mieście i nogi nie bolą.

Cukry bardzo się poprawiły 120-145. Zastrzyki insuliny zmniejszone do 2 dziennie.

Całkowicie odstawiła tabletki na ciśnienie, wyregulowało się do 120/70.

Zniknęły problemy z sercem.

Bardzo poprawiła się cera.

****

„Witam serdecznie, pragnę podzielić się moją radością z efektów, jakie daje przyjmowanie

Lamininy. Od 11 lat jestem cukrzykiem i mam wszystkie przypadłości za tym idące – niewydolność krążenia, nadciśnienie, osłabione nerki, insulina 2xdziennie, dieta, ograniczenia w jedzeniu, leki 3xdziennie …a żyć się chce.

Do wypróbowania Laminie namówiła mnie żona, od stycznia zażywam 2xdz po 1 kapsułce Laminie i Laminine OMEGA+++. Pierwsze efekty otrzymałem w marcu: ciśnienie się ustabilizowało, w kwietniu zredukowałem leki na nadciśnienie, gdyż wartości były zbyt niskie i przez ciśnienie przysypiałem w pracy. Cukier, co rano taki sam wynik: 115, aktualnie biorę dalej tą samą dawkę Lamininy a leki na nadciśnienie zostały zmienione na słabsze przez lekarza – o połowę zmniejszona dawka i ciśnienie przy tym 120/80. Cukier, co rano mierzony dalej wynosi 115, a dawka insuliny została zmniejszona o połowę. Nie jestem senny, częściej zjem coś słodkiego, przy tym badania cukru pokazują stale ten sam wynik.”

Marian M. Jastrzębie Zdrój

****

„Od około dwóch lat nie przespałam spokojnie jednej nocy. Nie mogłam zasnąć wieczorem a sen był płytki i krótki. Budziłam się rano z ciężką głowa, niezdolna do pracy. I tak dzień w dzień. Zaczęłam zażywać Laminine bez przekonania, ponieważ nic nie pomagało wcześniej, to dlaczego tym razem miało by być inaczej? Jakie było moje zdziwienie, kiedy po czterech dniach (!!!) obudziłam się rano ze świadomością, że przespałam całą noc i czuję się świetnie! Zażywam Laminine już od czterech miesięcy i problem z bezsennością pożegnałam na zawsze. Przyjemnym bonusem dla było również unormowanie ciśnienia i zniknięcie bóli żołądkowych. Teraz dołączyłam drugi preparat, Laminine Omega+++ i jestem ciekawa rezultatów!”

Janina S. Krzeszowice

Chcesz poczytać więcej rezultatów?  Zapraszam na bloga.

Lubisz? Udostępnij!