Układ ruchu

Kobieta, 68 lat,

Ciężki artretyzm, palce powykrzywiane,pod kolanami duże opuchnięcia.

Po zażywaniu Laminine zeszła jej opuchlizna oraz ustąpił okropny bol, ma mnóstwo energii i zaczęła mieć jaśniejsze spojrzenie na wszystko.

Duże opuchlizny pod kolanami tez zeszły. Wygląda tez inaczej, tzn lepiej na twarzy.

Zażywa 2 Laminine rano, omega w obiad i 2 Laminine wieczorem.

****

Kobieta, 60 lat,

Promieniujące bóle w kolanach, wysokie ciśnienie, słaby wzrok.

Laminine zażywała od połowy marca: 2×1 oraz 1 Laminine Omegę+++ w południe przez 2 dni, następnie 2×2 Laminine oraz 1 Laminine Omegę+++ w południe przez 10 dni, następnie zmniejszono dawkę do 1×1 Laminine oraz 1 LaminineOmegę+++ w południe.

Rezultat: zniknęły bóle promieniujące w kolanach i po dwóch tygodniach całkowicie ustały bóle nóg. Na dzień 4 czerwca -unormowało się ciśnienie oraz puls. Wzrok poprawił się, widzi napisy w telewizorze nie podchodząc do niego. Lekarz okulista nie ukrywał zdziwienia, bo dokładnie Pani rok temu nie widziała na tablicy ostatniej linijki liter i cyfr.

****

Kobieta, 59 lat

Brak czucia w trzech palcach (od małego) na lewej stopie oraz na łydce do kolana po zewnętrznej stronie przez 12 ostatnich lat.

Po 12 miesiącach zażywania 4 Laminine dziennie i 2 Laminine Omega+++ – całkowity powrót czucia!

****

Kobieta, 84 lata

Problemy krążeniowe i jakiś czas temu udar niedokrwienny.
Rozpoczęła od zażywania Laminine 2szt. oraz Laminine Omega+++ 1szt. dziennie.
Po około 7-9 dniach pojawiły się niesamowite bóle stawów, zwłaszcza kolan. Ból opisywany jako nie do zniesienia.
Po konsultacjach za które dziękuję, okazało się, że jest to powiązane z “migracją” wapnia z naczyń do kości. Typowe zjawisko.
Działania:
Zwiększenie na 10 dni dawki 4 Laminine i 2 Laminine Omega+++ dziennie – bóle ustąpiły w 2 dniu zwiększonej dawki.
Obecnie wróciła do poprzedniej dawki: 2 Laminine i 1 Laminine Omega+++ dziennie.
Przyjmująca mówi o lepszym wzroku, energii i lekkości nóg.
To dopiero pierwszy miesiąc stosowania.

****

Żaneta 30 lat. Fizjoterapeutka.

Objawy przed zażyciem Laminine:

zapalenie ścięgien związane z przeciążeniem pracą (ręce spuchnięte, czerwone, bardzo bolesne, nie umiałam podnieść kubka z herbatą, dostałam od lekarza diklofenak, ale nie pomógł)

częste nawracające zapalenia pęcherza, częstomocz (czasem co pół godziny silna nagła potrzeba oddania niewielkiej ilości moczu)

częste uczucie zmęczenia (związane z niedoczynnością tarczycy, mimo stosowania leku)

Objawy po zażyciu Laminine (dawka 2×2 Laminine 1x Laminine OMEGA+++):

po zażyciu drugiej dziennej dawki Laminine bóle rąk i przedramion zniknęły (!!) całkowicie po ok 30 minutach. Uldze w bólu towarzyszył jednak silny ból głowy oraz wielokrotne oddanie moczu z towarzyszącym bólem i pieczeniem (byłam pewna, że jest to zapalenie pęcherza), ale ustąpiło po nocy.

Mimo codziennej pracy w zawodzie ręce są w bardzo dobrym stanie.

Problem z częstym oddawaniem moczu ustąpił, mimo bardzo dużej ilości spożywanej wody, oddawaniu moczu nie towarzyszy nagła potrzeba (wcześniej było tak źle, że kiedy tylko poczułam parcie na mocz od razu musiałam go oddać) potrafię teraz po prostu “trzymać” .

Na drugi dzień po za życiu Laminine wystąpiła wysypka na twarzy, która ustąpiła po ok tygodniu.

Zmieniła się też barwa i zapach moczu, w pierwszych dniach stosowania czułam też od siebie “dziwny” zapach, który całkowicie ustąpił po 2,3 dniach.

Mam zdecydowanie więcej energii, nie potrzebuję już 8, 9 godzin snu żeby się wyspać mam też zdecydowanie lepszy humor.

Od początku terapii minęły 4 tygodnie.

****

Kobieta, 63 lata

Cukrzyca typu 2 na insulinie, 3 razy dziennie od 19 lat, cukier ponad 300.

Niedawno neurolog stwierdził martwicę żył obwodowych w kończynach dolnych i że nogi do obcięcia – prawie w ogóle nie mogła chodzić a mrowienie i pieczenie nóg doprowadzało kobietę do szału, to był ból nie do wytrzymania – nie spała całe noce była znerwicowana.

Bóle głowy migreny od rana do wieczora.

Wysokie ciśnienie 240/120,

alergie na wszystko,

kaszel cały rok,

chore serce (wieńcówka),

bóle stawów.

Od 26.08.2014r. zażywa przez pierwszy tydzień: 2 Laminine rano i 2 Laminine OMEGA+++ w południe oraz 2 Laminine wieczorem. Po tygodniu zmniejszone dawkowanie: 1 Lamininie rano i wieczorem oraz 1 Laminine OMEGA+++ w południe.

Po dwóch dniach zażywania nareszcie zaczęła przesypiać całą noc.

Zniknęły całkowicie bóle głowy, po 3 dniach zauważyła że nie ma bólu przy zmianie pogody.

Po tygodniu zażywania ustąpiły całkowicie bóle nóg, pieczenie i mrowienie. Może chodzić nawet po 2,3 km i nic nie boli. Jest szczęśliwa, że biega codziennie po całym mieście i nogi nie bolą.

Cukry bardzo się poprawiły 120-145. Zastrzyki insuliny zmniejszone do 2 dziennie.

Całkowicie odstawiła tabletki na ciśnienie, wyregulowało się do 120/70.

Zniknęły problemy z sercem.

Bardzo poprawiła się cera.

****

Kobieta,

Reumatoidalne Zapalenie stawów.

Zrobiłam zdjęcia moich dłoni z wykrzywionymi palcami. Biorę Laminine od 7 sierpnia. Na początek usunęła mi ból w okolicy nerki i zeszła opuchlizna z nóg; stopy były jak bańki – niewidoczne kostki. teraz są jak wcześniej -bez opuchlizny. Zniknął też ból w wykrzywionych palcach, nawet nie zwróciłam uwagi na ten fakt. Do dobrego przyzwyczajamy się bardzo szybko. Ale brak tego bólu świadczy o działaniu Lamininy – gdy rosną zwyrodnienia – bardzo boli.

****

Kobieta,

Haluks, początek zwyrodnienia przy dużym palcu u nogi

Po około miesiącu brania 1 kapsułki lamininy podstawowej oraz jednej kapsułki Omegi 3 z apteki, znikł całkowicie stan zapalny, początek zwyrodnienia przy dużym palcu u nogi. Ból był przy wkładaniu każdego buta, nawet takiego który był wcześniej dobry. Chodzenie w butach wywoływało silny ból, zaczerwienienie kości przy paluchu i promieniował na duża część nogi, po dwóch tygodniach zażywaniu Laninine, powolutku, nie zauważalnie zaczął znikać aż do skutku.

****

Kobieta, 41 lat.

Ból i obrzęk stopy

Lekarze, po sprawdzeniu nerek, ścięgien i układu krwionośnego, uznali mnie za kompletnie zdrową i przestali się przejmować, zostawiając mnie i moją stopę samej sobie.

Na zwykłej Laminine stan mojej stopy się nie poprawiał. Jakieś 4 tygodnie temu dołączyłam sobie do zwykłej Lamininy OMEGA+++, początkowo nieregularnie, potem 1 kapsułkę dziennie.

Zażywałam: Laminine 2 kapsułki dziennie oraz Omega 3+++ po 1 kapsułce dziennie.

Przedwczoraj uświadomiłam sobie, że stopa mnie nie boli i opuchlizna zniknęła, a świadomość ta dotarła do mnie po całym dniu chodzenia po górach i to w trampkach. Notabene wczoraj obudziłam się też bez zakwasów, choć ostatni raz byłam w górach rok temu i wtedy przypłaciłam zakwasami znacznie krótszą wycieczkę.

Docierają też do mnie informacje od znajomych z ich wakacyjnych wojaży. Okazuje się, że i oni bardzo dobrze znoszą “aktywny wypoczynek” rowerowy po miesiącach rdzewienia w siedzącej pracy 🙂

****

Kobieta, 58 lat.

Zmiany zwyrodnieniowe stawów biodrowych i kolan i bóle, które zazwyczaj towarzyszą tej chorobie.

Od końca maja 2013 roku przez dwa miesiąca zażywała 3 kapsułki 2 razy, następnie 2 kapsułki 2 razy dziennie do dziś. Po miesiącu zażywaniu Laminine poczuła różnicę przy chodzeniu, i następnie po kilku dniach bóle zaczęli powoli ustępować. We wrześniu na dwa dni był nawrót bóli zażyła większą dawkę Laminine i bóle zaczęli sukcesywnie ustępować. Grudniu 2013 roku kobieta powiedziała, że czuję się młodsza o 20 lat!

****

Mężczyzna, 52 lata.

Od 9 lat bóle w kręgosłupie, w odcinku lędźwiowym oraz od 4 lat w lewym stawie biodrowym.

Zażywał Laminine od 2 lipca 2013 roku 2 razy dziennie po 3 kapsułki przez 3 miesiąca, następnie zmniejszył do 2 razy dziennie po 2 kapsułki. Na takim dawkowaniu pozostaje do dziś.

Od momentu zażywania:

po 6 dniach zaczął normalizować się sen – spokojny, głęboki bez wstawania do WC w nocy;

po 13 dniach zauważono poprawę pracy układu trawiennego – brak zgagi, mniejsze wzdęcia;

po 21 dniu znaczne zmniejszenie bóli w kręgosłupie i stawie biodrowym, większa elastyczność w stawach;

po 28 dniach wyciszenie emocjonalne i polepszenie pamięci i koncentracji;

po 41 dniach zanik bóli w kręgosłupie;

po 48 dniach brak boli w kręgosłupie nie wróciły do tej pory.

Obecnie jest bardzo dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne.

“Operacja się udała mój kręgosłup jest już naprawion  .Mam jeszcze drętwienia rak i nóg ból głowy. Jednak jest coś co nie pozwoliło mi zadzwonić i rozmawiać. Tydzień po operacji kręgosłupa szyjnego coś zaczęło mi przeszkadzać w gardo  ,mam trudności z przełykanie  ,nie mogę mówić nie mogę oddychać nie mogę jeść . Mam polipa w krtani i skierowano mnie do Kliniki jako PRZYPADEK CIĘŻKI – już nie mówię. Nie można operować ze względu na wcześniejszą operację kręgosłupa i problemy z sercem. Lekarze są bezradni „
Alicja Jest wykładowcą ma 52 lata . Wysłałam Ali Laminine i Omegę . Po 2 tygodniach dzwoni jej mąż „,Ala żyje podaję jej Laminine , jest lepiej ,jest bardzo rozdrażniona nie wiem co mam robić NIGDY TAKA NIE BYŁA „ .Po 3 tygodniach dzwoni do mnie Ala ma głos jeszcze słaby, nie wyraźny ale mówi ,jest coś dziwnego zaczynam lepiej oddychać ,mówię . Jednak czuję się bardzo żle jestem rozdrażniona ,bardzo słaba ,właściwe chce przerwać branie Lamininy .
Jednak bierze kolejny tydzień Polip zmniejsza się codziennie ,drętwienie rak również .PO MIESIĄCU nie ma śladu polipa.
Alicja mówi DZIĘKUJĘ LAMININA URATOWAŁA mnie …. / lekarze pytają co robiła …

Lubisz? Udostępnij!