Układ hormonalny

Zażywanie Laminine wpływa również na układ hormonalny.
Oto kilka przykładów:
“Moja żona od kilku lat miała następujące dolegliwości: notoryczne niewysypianie się, zmianę nastrojów (nazwijmy to depresją), silne uderzenia na sercu (po czymś takim musiała usiąść i odpocząć lub się wesprzeć na czymś), zapalenia stawów (różne części kończyn, barki etc), opuchlizna nóg, otyłość (mino ćwiczeń wg programu cardio, bez rezultatów), suchą, pękająca skórę (pomimo stosowania wysokiej jakości kosmetyków).

Oczywiście wizyty u lekarza, badania jeszcze jakieś badania jej zostały, lekarz powiedział, że to może być Hashimoto, jak wiecie ciężko jest jednoznacznie określić, że to Hashimoto, ale wszystkie objawy świadczą o tym, stąd takie podejrzenie lekarza.

Kiedy udało mi się ściągnąć do domu Lamininę, w pierwszej kolejności 1op., kilka dni później 3 opakowania… Moja żona rozpoczęła zażywanie – jedna tabletka dziennie, po 3 dniach żona powiedziała mi, że odczuwa poprawę, ale nie chce nic mówić na wyrost, 5-go dnia już nie wytrzymała i pokazała mi skórę na rękach….

Od piątku do poniedziałku włącznie zasypiała gdziekolwiek usiadła, w nocy też spała, czasami sam się dziwiłem, że śpi tak spokojnie, wczoraj minął chyba 8 albo 9 dzień…

Wyniki: lekkie uderzenia na sercu, prawie niezauważalne, skóra jak alabaster, kolory na skórze twarzy, śpi doskonale i wstaje pełna życia, ból w stawach pozostał jeszcze w palach rąk, zeszła opuchlizna nóg…. Tyle na dzisiaj, może jutro opowiem o moich doświadczeniach 4 albo 5 dniowych – nie zapisałem dat…. a to wielki błąd, później się zapomina….

A na marginesie, żona używała jednego opakowania, drugie czekało na swoją kolej, założenie wcześniejsze było takie, że będzie spożywać 2op. miesięcznie…. skoro poszło tak dobrze, to drugie opakowanie przypadło mi.”

Przemek.

****

ŻANETA 30 lat. Fizjoterapeutka.

Objawy przed zażyciem Laminine:

zapalenie ścięgien związane z przeciążeniem pracą ( ręce spuchnięte, czerwone, bardzo bolesne, nie umiałam podnieść kubka z herbatą, dostałam od lekarza diklofenak, ale nie pomógł)

częste nawracające zapalenia pęcherza, częstomocz (czasem co pół godziny silna nagła potrzeba oddania niewielkiej ilości moczu)

częste uczucie zmęczenia (związane z niedoczynnością tarczycy, mimo stosowania leku)

objawy po zażyciu Laminine (dawka 2×2 Laminine 1x Laminine OMEGA+++):

po zażyciu drugiej dziennej dawki Laminine bóle rąk i przedramion zniknęły (!!) całkowicie po ok 30 minutach. Uldze w bólu towarzyszył jednak silny ból głowy oraz wielokrotne oddanie moczu z towarzyszącym bólem i pieczeniem (byłam pewna, że jest to zapalenie pęcherza), ale ustąpiło po nocy.

Mimo codziennej pracy w zawodzie ręce są w bardzo dobrym stanie.

Problem z częstym oddawaniem moczu ustąpił, mimo bardzo dużej ilości spożywanej wody, oddawaniu moczu nie towarzyszy nagła potrzeba ( wcześniej było tak źle, że kiedy tylko poczułam parcie na mocz od razu musiałam go oddać) potrafię teraz po prostu “trzymać” .

Na drugi dzień po za życiu Laminine wystąpiła wysypka na twarzy, która ustąpiła po ok tygodniu.

Zmieniła się też barwa i zapach moczu, w pierwszych dniach stosowania czułam też od siebie “dziwny” zapach, który całkowicie ustąpił po 2,3 dniach.

Mam zdecydowanie więcej energii, nie potrzebuję już 8, 9 godzin snu żeby się wyspać mam też zdecydowanie lepszy humor.

Od początku terapii minęły 4 tygodnie.

****

Kobieta, 38 lat

Około roku występowały problemy z miesiączkami – zamiast krwi leciały skrzepy. Miała uderzenia gorąca, piekące stopy, wypadające garściami włosy.

Bierze tylko 1 kapsułkę dziennie, bo tyle może przeznaczyć miesięcznie.

Odeszły uderzenia gorąca, miesiączkuje bez skrzepów i innych zaburzeń.

****

Kobieta, 44 lata.

Depresja po rozwodzie. Bezsenność, zaburzenie hormonalne.

Zażywa 2 kapsułki 2 razy:

Po tygodniu zauważyła poprawę snu, polepszył się stan ogólny.

Po 3 tygodniach objawy depresji całkowicie zniknęły.

Po trzech miesiącach zażywania Laminine bardzo dobre samopoczucie, ustąpiły wszystkie negatywne objawy oraz wyraźna poprawa w pracy jelit.

Lubisz? Udostępnij!