Trawienie i wydalanie

Różnego rodzaju problemów z trawieniem i wydalaniem jest mnóstwo- zaparcia, biegunki, zgaga… Firma Lifepharm Global wyprodukowała sposób na to – Laminine Digestive+++.   Digestive poprawia funkcjonowanie jelita grubego, pomaga zachować je zdrowe i sprawne.
Reguluje kwasowość w żołądku, elimininuje dyskomfort przy trawieniu i wzdęciach.
Stymuluje prawidłowe trawienie pokarmu i wchłanianie składników odżywczych z białek, węglowodanów, tłuszczów, cukrów.

Poniżej kilka przykładów działania Laminine oraz Laminine Digestive na przeróżne dolegliwości:

“Mój klient po 1 dniu przyjmowania Laminine ciągle spal, dziś rozmawiałam z zona jest dużo lepiej, mąż jest w świetnym humorze, jak się budzi to jest uśmiechnięty (czego przedtem nie było) i zaczął chodzić regularnie na ubikacje, z czym tez przedtem był problem a to już po 2 dniach przyjmowania Laminine.”

Izabella B.

****

Kobieta zaczęła zażywać Laminine z powodu bólu głowy i nóg. Niedługo potem wyjechała do sanatorium i zabrała ze sobą Laminine, którą już w pierwszym dniu poczęstowała sąsiadkę na ból głowy.

Tego samego dnia cały sanatorium leżał pod kroplówkami na oddziale intensywnej terapii z powodu zatrucia…oprócz dwóch kobiet, które jedli to samo co wszyscy, ale zażywali Laminine…

****

Kobieta – 50 lat.

Ostatnie kilka lat miała problemy z jelitem: nie mogła jeść nabiału, kapusty i wiele innych produktów. Bardzo martwiła sucha skóra i wypadające włosy.

Zaczęła zażywać Laminine po 2 sztuki 2 razy dziennie, Laminine OMEGA +++ po 1 sztuce 2 razy dziennie oraz Digestive +++ po 1 sztuce 2 razy dziennie podczas posiłków.

Zniknęły wszystkie bóle i kobieta może jeść absolutnie wszystko.

Zrzuciła kilka zbędnych kilogramów, skóra świeci się zdrowiem a włosy stały się puszyste i mocne.

****

Kobieta 52 lata.

Ciężkie problemy w układzie pokarmowym

Zażywała tylko Digestive+++ 2 kapsuły rano i 2 kapsuły wieczorem przed posiłkiem.

Całkowita regulacja układu trawiennego oraz oczyszczenie i odmładzanie organizmu zewnętrzne.

****

“Jeżeli chodzi o odchudzanie to rewelacyjnie działa Digestive+++.

Jedna rano i jedna wieczorem.

Po 4 tygodniach straciłem na wadze ponad 4 kg. Po kilku dniach zażywania super wyregulowała mi się praca układu pokarmowego.

Ja dodatkowo ograniczyłem w diecie węglowodany. Miałem przedtem problem z zaparciami, po Digestive+++ – jak noworodek.”

Tadeusz T.

****

“Mój mąż, miał problem ze zdrowiem.

Objawy: mdłości, wymioty rankiem, czasami w ciągu dnia; zawroty głowy, szumy uszne, palpitacje serca, skoki pulsu i ciśnienia; kamyczki woreczka żółciowego (były liczne ok.7mm), cysty na nerkach;

Terapia: Laminine i Laminine Omega+++ bierze od sierpnia 2014r.

Laminine 2 x 2, Laminine Omega+++ 2 szt., a od tygodnia bierze 4 Laminine Omega+++ dziennie;

Od miesiąca +1 Digestive dziennie.

Po ok. 2 miesiącach nastąpiła poprawa: zniknęła część objawów: szumy, skoki ciśnienia, palpitacje, zmniejszyły się zawroty głowy i mdłości poranne, a co za tym idzie też wymioty.

Prawdziwa poprawa nastąpiła po dodaniu Digestive+++ oraz 2 kapsułki Laminine Omega+++.

Był na badaniu USG (przed planowanym terminem operacji woreczka żółciowego, pod koniec lutego 2015). Wyniki: Kamyczki zmniejszyły się do ok. 3mm (kilka pozostało).

Na jednej nerce zniknęła cysta, na drugiej zmniejszyła o 3/4, to znaczy że znika.

Mąż rezygnuje z operacji!!! Samopoczucie jest dobre, wraca humor i chęć do życia. Teraz coraz częściej słyszę słowa “jestem zdrowy” niż odwrotne.

Takie Jest Działanie Produktów LPGN!

Omegę dodałam po tym jak lekarz stwierdził 2 tygodnie temu, że ma osteoporozę w części lędźwiowej – zalecenie lekarza – brać produkty które ma żona… :)”

Eugenia S.

****

„W poniedziałek po południu zabrałem na “okazję” matkę z kilkuletnim dzieckiem stojącą na przystanku. Obydwie bardzo przeziębione i “prychające”.

Już w nocy obudziłem się z katarem i temperaturą. Rano miałem 38C. Czułem się bardzo źle. Zacząłem brać 3 razy dziennie po 2 IMMUNE+++. W środę tak samo. Wieczorem byłem na spotkaniu w Warszawie już praktycznie bez objawów. Dzisiaj już nie ma śladu. W czwartek brałem 3 x 1.

Dzisiaj rano po 1. Profilaktycznie zażywam jedną.

Od jakichś 3 tygodni zażywam też po jednej DIGESTIVE+++. Problemy trawienne ustąpiły już po tygodniu.

Te preparaty są rewelacyjne!”

Tadeusz T.

****

Mężczyzna, 23 lata.

Choroba Leśniowskiego-Crohna

Zachorował w styczniu 2014 roku. Miał stan zapalny całego jelita grubego. Pod koniec stycznia 2014 r. postawiono mu diagnozę, że to Crohn i wypuszczono go ze szpitala.

Stan jego był bardzo ciężki – biegunki co chwila, z krwią i straszliwe bóle, na które trochę pomagały środki przeciwbólowe. Dali mu kortyzon, który trochę poprawił sytuację, ale bóle, krwawienia i rozwolnienie nadal były, tylko ich częstotliwość zmalała. Nie mógł prowadzić normalnego życia, bo nie był w stanie oddalić się od domu, a i bóle były napadowe i tak silne. że gdy go dopadły nie był w stanie się ruszać.

Dowiedziałam się o Lamininie pod koniec marca zaczęłam mu podawać 3×1 Laminine i 1x omegi dziennie. Syn nie wierzył w tę kurację, ale się jej poddał z rozpaczy, że nic nie pomaga. Nie widzieliśmy poprawy, ale nadal brał tę samą dawkę. Trochę się poprawiało, ale zmniejszając co 2 tygodnie ilość kortyzonu, wracały ostre objawy. Gdy doszedł do 10 mg kortyzonu – co jest ilością, którą normalnie produkuje organizm człowieka wróciły objawy takie lub nawet gorsze niż na początku choroby. Zwiększono wówczas dawkę kortyzonu, ale i to nie pomogło.

Wtedy tłumacząc tabele dawkowania Lamininy, opublikowaną w USA dowiedziałam się o tym, że można dawkować Lamininę inaczej i podawać jej dużo więcej. Zaleciłam mu, by zaczął brać 3×2 Laminine i 3×1 Laminine OMEGA+++ dziennie. W ciągu 2 lub 3 dni wszystkie objawy ustąpiły. Przy każdym następnym zmniejszeniu ilości kortyzonu objawy wracały, ale już słabsze. Zwiększaliśmy wtedy ilość Laminine i wszystko się uspokajało. Tak doszliśmy do granicznej ilości kortyzonu – owych 10 mg. I wtedy wróciły trochę większe objawy choroby, ale zwiększyliśmy ilość Laminine i nastąpiła poprawa. I tak za każdym razem przy obniżaniu dawki kortyzonu – zwiększenie dawki Liminine i za każdym razem pomagało. Doszliśmy do dawki 3×3 Laminine i 3×2 omegi. Ale nadal trzeba było próbować zmniejszać kortyzon, najpierw do 8,5 mg, potem do 7,5 mg. Na tej ilości pozostał ponad 1 miesiąc, bo bał się, że znów będzie gorzej.

3 tygodnie temu zszedł do 6 ,5mg i po raz pierwszy nic się nie wydarzyło. W 2 tyg. później dalsze obniżenie kortyzonu na 5,5mg i nadal nic się nie zmienia.

W tej chwili, czyli na początku listopada 2014 r. bierze dziennie 5 Laminine i 4 Laminine OMEGA+++. Okazało się bowiem, że w jego przypadku proporcja Laminine do Laminine OMEGA+++ musi być większa. Dawkowanie dopasowywaliśmy do sytuacji i metodą prób i błędów doszliśmy do takiego rozwiązania. Jak uda się pozbyć kortyzonu będziemy zmniejszać dawkowanie Laminine i zobaczymy. Tymczasem syn czuje się jak całkiem zdrowy człowiek. Choć jeszcze na chemicznych lekach, ale liczymy na to, że niedługo i one zostaną całkiem odstawione.

****

ZANETA 30 lat. Fizjoterapeutka.

Objawy przed zażyciem Laminine:

zapalenie ścięgien związane z przeciążeniem pracą ( ręce spuchnięte, czerwone, bardzo bolesne, nie umiałam podnieść kubka z herbatą, dostałam od lekarza diklofenak, ale nie pomógł)

częste nawracające zapalenia pęcherza, częstomocz (czasem co pół godziny silna nagła potrzeba oddania niewielkiej ilości moczu)

częste uczucie zmęczenia (związane z niedoczynnością tarczycy, mimo stosowania leku)

objawy po zażyciu Laminine (dawka 2×2 Laminine 1x Laminine OMEGA+++):

po zażyciu drugiej dziennej dawki Laminine bóle rąk i przedramion zniknęły (!!) całkowicie po ok 30 minutach. Uldze w bólu towarzyszył jednak silny ból głowy oraz wielokrotne oddanie moczu z towarzyszącym bólem i pieczeniem (byłam pewna, że jest to zapalenie pęcherza), ale ustąpiło po nocy.

Mimo codziennej pracy w zawodzie ręce są w bardzo dobrym stanie.

Problem z częstym oddawaniem moczu ustąpił, mimo bardzo dużej ilości spożywanej wody, oddawaniu moczu nie towarzyszy nagła potrzeba ( wcześniej było tak źle, że kiedy tylko poczułam parcie na mocz od razu musiałam go oddać) potrafię teraz po prostu “trzymać” .

Na drugi dzień po za życiu Laminine wystąpiła wysypka na twarzy, która ustąpiła po ok tygodniu.

Zmieniła się też barwa i zapach moczu, w pierwszych dniach stosowania czułam też od siebie “dziwny” zapach, który całkowicie ustąpił po 2,3 dniach.

Mam zdecydowanie więcej energii, nie potrzebuję już 8, 9 godzin snu żeby się wyspać mam też zdecydowanie lepszy humor.

Od początku terapii minęły 4 tygodnie.

****

“Od około dwóch lat nie przespałam spokojnie jednej nocy. Nie mogłam zasnąć wieczorem a sen był płytki i krótki. Budziłam się rano z ciężką głowa, niezdolna do pracy. I tak dzień w dzień. Zaczęłam zażywać Laminine bez przekonania, ponieważ nic nie pomagało wcześniej, to dlaczego tym razem miało by być inaczej? Jakie było moje zdziwienie, kiedy po czterech dniach (!!!) obudziłam się rano ze świadomością, że przespałam całą noc i czuję się świetnie! Zażywam Laminine już od czterech miesięcy i problem z bezsennością pożegnałam na zawsze. Przyjemnym bonusem dla było również unormowanie ciśnienia i zniknięcie bóli żołądkowych. Teraz dołączyłam drugi preparat, Laminine Omega+++ i jestem ciekawa rezultatów!”

Janina S. Krzeszowice

****

Kobieta, 44 lata.

Depresja po rozwodzie. Bezsenność, zaburzenie hormonalne.

Zażywa 2 kapsułki 2 razy:

Po tygodniu zauważyła poprawę snu, polepszył się stan ogólny.

Po 3 tygodniach objawy depresji całkowicie zniknęły.

Po trzech miesiącach zażywania Laminine bardzo dobre samopoczucie, ustąpiły wszystkie negatywne objawy oraz wyraźna poprawa w pracy jelit.

****

Mężczyzna, 52 lata.

Od 9 lat bóle w kręgosłupie, w odcinku lędźwiowym oraz od 4 lat w lewym stawie biodrowym.

Zażywał Laminine od 2 lipca 2013 roku 2 razy dziennie po 3 kapsułki przez 3 miesiąca, następnie zmniejszył do 2 razy dziennie po 2 kapsułki. Na takim dawkowaniu pozostaje do dziś.

Od momentu zażywania:

po 6 dniach zaczął normalizować się sen – spokojny, głęboki bez wstawania do WC w nocy;

po 13 dniach zauważono poprawę pracy układu trawiennego – brak zgagi, mniejsze wzdęcia;

po 21 dniu znaczne zmniejszenie bóli w kręgosłupie i stawie biodrowym, większa elastyczność w stawach;

po 28 dniach wyciszenie emocjonalne i polepszenie pamięci i koncentracji;

po 41 dniach zanik bóli w kręgosłupie;

po 48 dniach brak boli w kręgosłupie nie wróciły do tej pory.

Obecnie jest bardzo dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne.

Lubisz? Udostępnij!