RAK

Poniżej kilka opinii na temat działania Laminine odnośnie raka:

Anonimowa:
“Dzisiaj mija dwa miesiące od operacji (trwała od 9:00 do 16:00, podczas której wycięto mi “złośliwca” 6 x 5,5 cm i 40 cm jelita grubego, a którą przeszedłem lżej. Prowadzący mnie dyrektor i zarazem szef zespołu chirurgicznego oraz jego zastępca dziwili się, że nie odczuwałem bólu i nie potrzebowałem środków przeciwbólowych oraz że wszystko goi się jak na “burku”. Na drugi dzień już chodziłem, a po trzech dniach miał już normalną dietę. Po dwunastu dniach zostałem wypisany z kliniki bez chemii itp. tylko z zaleceniem co trzymiesięcznych kontroli. Lamininę 2x2x2 + 1x omega+++ brałem od 01.02. 2015 do dnia operacji, ale o tym powiem doktorom w czerwcu przy pierwszej kontroli.”

****

Chcesz poczytać więcej rezultatów?  Zapraszam na bloga.

Mężczyzna – 62 lata

Rozrost gruczołu krokowego, osłabienie wzroku, żylaki na nogach, brak sił, wiotczenie skóry.

Od lutego2014 zaczął odczuwać dolegliwości z oddawaniem moczu. Zgłosił się do lekarza, dostał Nospę rozkurczowo, furaginę, pil dużo wywaru z pietruszki i tak to utrzymywało się do września 2014 roku.

12 września dostał ataku boleści z powodu całkowitego zatrzymania się moczu. Natychmiast zgłosil się do przychodni urologicznej, gdzie go za cewnikowano. Zeszło 2,5 L moczu i musiał czekać na miejsce w szpitalu do 18 września.

W tym samym czasie podawano mu 3 x 1 kaps już od chwili zgłoszenia się do urologa. Do szpitala zgłosił się 18 września i przebywał w nim do 22 września. W czasie pobytu w szpitalu zażywał 3 x 3 kaps Laminine plus 1 kaps Laminine Omege. W szpitalu leczono go tylko zachowawczo, nie zgodził się na biopsje i inne leczenie szpitalne.

22 września wyszedł ze szpitala z wynikami: PSA-134.4, mocznik 45 mg/dl, kreatynina 1.71 mg/dl. Brał dalej 3×3 kaps Laminine plus 1 kaps Laminine Omege. W dniu 13 października powtórzono badania, które wskazywały bardzo dobra poprawę stanu zdrowia – współczynnik gruczołu krokowego PSA -13.87,mocznik-25,1, kreatynina -1,10.

Następne wyniki zrobiono 29 stycznia 2015r i współczynnik PSA wynosił 5.78.

Od tej chwili bierze już 2×1 kaps Laminine plus 1 kaps Laminine Omege zapobiegawczo do dziś.

Czuje się dobrze, a przy okazji poprawił mu się wzrok, bardzo dużo złagodniały żylaki na obu nogach, stal się żywszy, nabrał sil, poprawił się koloryt skory i jej jędrność.

****

Chcesz poczytać więcej rezultatów?  Zapraszam na bloga.

Mężczyzna, 73 lata.

Nowotwór węzłów chłonnych, problemy ze wzrokiem.

Zażywa Laminine ponad 2 lata. W ciągu tego czasu zniknął rak węzłów chłonnych, wróciło dobre widzenie na odległość dla prowadzenia samochodu, zniknęła zmiana nowotworowa wielkości 3 x2 cm w jamie brzusznej.

****

“Żona ma 52 lat. W 2013r. miała nowotwór piersi, przebyła operacje i otrzymała 8 chemoterapii.

W grudniu 2014 powstał przerzut na druga pierś, zaczęła puchnąc lewa strona od karku do bioder.

Dzisiaj bylem z żoną na 4-tej chemoterapii.

Po sprawdzeniu wyników krwi i kontroli tzn. oględzinach lekarze stwierdzili, że dzisiaj więcej nie trzeba sprawdzać ponieważ wszystko jest na Bardzo Dobrze i z ośmiu chemoterapii zrobiło się sześć tzn. żonie zostało już tylko 2-chemoterapie.

Musze przyznać, że Laminina to mistrzostwo świata.

Drugiego stycznia zona miała pierwsza chemoterapie, było krytycznie i lekarze powiedzieli ze musze być przygotowany na wszystko ponieważ stan jest bardzo zły.

Po drugiej chemoterapii zona każdego dnia gubiła poł kilograma ważyła już tylko ponad 50kg.

30 stycznia otrzymałem Laminine, po trzech dniach zona wstała z lóżka i zaczęła sprzątanie i od tej pory przybierała na wadze 1kg. dziennie dzisiaj w szpitalu stanęła na wagę i szok – 68kg.

Dzisiaj planujemy urlop a wcześniej planowałem pożegnanie.

Laminina i osoba, która poleciła mi ten produkt – uratowaliście mi żonę.”

****

Chcesz poczytać więcej rezultatów?  Zapraszam na bloga.

Kobieta, 75 lat.

Od dłuższego czasu było podejrzenie białaczki. Zaczęło się od siniaków i wybroczyn.

Miała przetaczane koncentraty płytek.

Zaczęła brać Lamininę i Laminine Omegę+++ i po 22 dniach płytki krwi się podwoiły z 20 do 40 tysięcy a białe krwinki (frakcja monocyty), które były bardzo wysokie teraz są w normie.

Początkowo brała 1Laminine x 2 razy dziennie oraz 1 Laminine Omega+++, następnie po 2 Laminine x 2 razy dziennie oraz 1 Laminine Omega+++.

Teraz odzyskała siły i lepiej się czuje a lekarze hematolodzy są w szoku …

****

Dwa miesiące temu dostałam takiego sms:

“Operacja się udała mój kręgosłup jest już naprawiony. Mam jeszcze drętwienia rak i nóg ból głowy. Jednak jest coś co nie pozwoliło mi zadzwonić i rozmawiać.

Tydzień po operacji kręgosłupa szyjnego coś zaczęło mi przeszkadzać w gardle, mam trudności z przełykaniem, nie mogę mówić nie mogę oddychać nie mogę jeść.

Mam polipa w krtani i skierowano mnie do Kliniki jako PRZYPADEK CIĘZKI – już nie mówię.

Nie można operować ze względu na wcześniejszą operację kręgosłupa i problemy z sercem. Lekarze są bezradni.”

Alicja Jest wykładowcą, ma 52 lata.

Wysłałam Ali Laminine i Laminine Omega+++.

Po 2 tygodniach dzwoni jej mąż: ”Ala żyje, podaję jej Laminine, jest lepiej ale jest bardzo rozdrażniona nie wiem co mam robić NIGDY TAKA NIE BYŁA”

Po 3 tygodniach dzwoni do mnie Ala, ma głos jeszcze słaby, nie wyraźny ale mówi: “Jest coś dziwnego, zaczynam lepiej oddychać, mówię. Jednak czuję się bardzo źle – jestem rozdrażniona, bardzo słaba, chce przerwać branie Lamininy.”

Jednak bierze kolejny tydzień – POLIP zmniejsza się codziennie, drętwienie rąk również…

PO MIESIĄCU nie ma śladu polipa.

Alicja mówi: “DZIĘKUJĘ, LAMININA URATOWAŁA mnie …. Lekarze pytają co robiła ….”

Jolanta K.

****

Chcesz poczytać więcej rezultatów?  Zapraszam na bloga.

Kobieta, 51 lat.

Nowotwór. Lekarze niemieccy nie mogą zlokalizować gdzie się usadowi , po poł roku ma przerzuty w kilku miejscach. Po dwóch chemiach i czeka ja trzecia …

“Dobry wieczór pani Elu wczoraj zona odebrała wyniki krwi , pani doktor była zszokowana, że wyniki są wyśmienite, powiedziała tylko: „Ale pani musi się dobrze odżywiać ze wyniki są takie dobre”.

Dzisiaj zonie podawano chemii. Jak weszliśmy do biura były tam dwie lekarki odpowiedzialne za chemoterapie, które żonę znają bardzo dobrze – prowadza ja od początku choroby. To był szok zaniemówiły na parę sekund i odpowiedz: „Ale pani dobrze wygląda…”, no i pytanie za pytaniem ale to nie wszystko. Największa niespodzianka była jak otworzyły wyniki a tu wszystko BDB poza wątrobowymi są trochę gorsze, potem przyszedł ordynator i czytali co pisze na opakowaniu Lamininy nie znają tego preparatu ale byli tym bardzo zainteresowani.”

Ta pani była przeciwna Laminine, maż ja gorąco namawiał. Teraz widzi ze się opłacało

Zażywała:

1 dzień 2 Laminine 1 rano 1 wieczorem, w południe 1 Laminine Omega+++

i tak zwiększała po 1 codziennie dochodząc do 5 Laminine rano , 5 wieczorem oraz 2 Laminine Omega+++ w południe.

****

NAJNOWSZY NEWS DOTYCZĄCY BEATY :

“Przypominam ze Beata to jedna z moich “podopiecznych” u której 10.01.2014r stwierdzono nowotwór narządów rodnych a nazywa się gruczorakolak.

10.01 trafiła do szpitala, wycięto narządy rodne i rozpoczęto tradycyjne leczenie. Poszły przeżuty na nerki i kręgosłup. Wcześniej pisałem o tym dokładniej.

25.09.2015 r. lekarz prowadzący stwierdził ze u Beaty to jest ostatnie stadium i ze przerywają wlewy chemii bo nie ma żadnych szans. Należy ją umieścić w hospicjum. Zapadł wyrok.

Od 25.09.2014r zaczęła używać Lamininę, 10 zwykłych i 2 Lamininy Omegą+++. W tym momencie prawie nie widziała , odżywiana była kroplówkami , i od kilku miesięcy nie wstawała z łózka. Bardzo cierpiała na odleżyny które miała na całych plecach i pośladkach. Stwierdzono też zakrzepice w prawej nodze.

Od momentu jak zaczęła zażywać Lamininę zaczęły się dziać nieprawdopodobne rzeczy. Odleżyny zniknęły w pierwszym tygodniu. Wcześniej nic nie pomagało. Po kilku tygodniach zaczęły spadać markery a poziom kreatyniny spadł z 8 do 1.6. Dwa tygodnie temu ten sam lekarz który wcześniej nie dawał jej żadnych szans stwierdził ze jest zszokowany, ale wyniki Beaty wcale nie wskazują ze jest chora na raka.

Dzisiaj zadzwoniła do mnie siostra Beaty. Beata właśnie miała kompleksowe badania łącznie z tomografem komputerowym. To NIESAMOWITE – Na kręgosłupie Beata miała kilkanaście gózów. Największy z 10 cm zmniejszył się do 5 cm. Pozostale praktycznie zniknęły.

Nacieki na przewodach moczowych i nerkach wielkości 5 cm zmniejszyły się do 6 mm.

Nie ma też już zakrzepicy w prawej nodze . Pozostałe wyniki bardzo dobre. Tak działa Laminina!”

****

Chcesz poczytać więcej rezultatów?  Zapraszam na bloga.

„Opiszę trochę dokładniej przypadek Beaty, ma 45 lat . Znam ją od wielu lat . Zawsze była kierownikiem apteki i bardzo sceptyczna wobec wszelkich suplementów .

Do stycznia 2014 roku nie miała pojęcia że ma raka. 10 stycznia dostała krwotoku .Zabrano ją do szpitala . Straciła 4 litry krwi i usłyszała diagnozę – Gruczorakolak . Wycięto jej narządy rodne. Bardzo szybko poszły przerzuty na nerki i kręgosłup . Nie mogła się poruszać , cały czas leżała . Miała zastosowaną nefrostonie .

Bardzo silne odleżyny i uczulenie prawdopodobnie od plastrów przytrzymujących sączki .Nie mogła czytać bo bolały ją oczy i bardzo pogorszył jej się wzrok . Nie miała apetytu i odżywiano ją kroplówkami. Na początku listopada lekarz prowadzący powiedział do jej siostry że nie ma sensu podawać chemii bo to jest ostatnie stadium i ze Beatę trzeba oddać do hospicjum .

O chorobie Beaty dowiedziałem się pod koniec września . 25 września zażyła pierwsze Laminine . Zaczęła od 1 rano i jednej wieczorem . Następnego dnia 2 rano , i 2 wieczorem , następnego 3 i następnego 4. Taką dawkę stosowała przez miesiąc. Po miesiącu dołączyła 1 Lamininę OMEGA+++. Obecnie używa 10 tabletek Laminine podstawowej i 1Laminine OMEGA+++.

Od chwili gdy zaczęła zażywać po kilku dniach zniknęły odleżyny i uczulenie, zaczęła spokojnie spać , poprawił jej się nastrój . Po kilku tygodniach poziom kreatyniny spadł do 1,6. Nerki zaczęły lepiej pracować . Wrócił apetyt i poprawił jej się wzrok na tyle ze jak się wyraziła jej siostra Grażyna zaczęła połykać książki . Od jakichś 2 tygodni zaczęła wstawać i samodzielnie poruszać się po mieszkaniu . W piątek miała badania i okazało się ze poziom markerów spadł z 1200 na 138. Lekarze są zszokowani. Ma jeszcze słabe wyniki hemoglobiny ale przypisują to chemii . Sama Beata jest pewna że to Laminine ratuje jej życie . Zastanawiam się co by było gdyby Laminine zaczęła zażywać w styczniu albo jeszcze wcześniej . Gdyby mogła sobie pozwolić na 15 szt. Dziennie, takie zalecenia są przy zaawansowanym nowotworze.”

P.S.:”Właśnie wróciłem ze spotkania z Beatką. Przypominam że to moja “podopieczna” chora na nowotwór (gruczorakolak). Pani doktor 25 września 2014 r powiedziała że nie ma żadnych szans i nie ma sensu aplikować jej chemi bo to ostatnie stadium i trzeba ją umieścić w chospicjum. Dzisiaj rano ta sama Pani doktor powiedziała jej ze patrząc na wyniki i na nią wcale nie widać że jest chora na raka. powiedziała też że pierwszy raz coś takiego widzi i że jest zszokowana. Tak działa nasza Laminina!

(Bierze 10 Laminine i 2 Laminine Omega+++)”

Tadeusz, z pozwolenia Beaty.

Chcesz poczytać więcej rezultatów?  Zapraszam na bloga.

Lubisz? Udostępnij!