Laminine w księdze PDR 2017!

“Bardzo podekscytowani pragniemy ogłosić, że Laminine® zostało wpisane w kolejnym wydaniu Physicians ‘Desk Reference 2017r. (PDR) Podręczny Informator Lekarza.
Wpis Laminine zawiera teraz nasze najnowsze badania kliniczne na Laminine i Immune +++.
Badanie to zostało przeprowadzone niedawno przez dr Hitendra Shah, M. D. i dr Edward Andujar, M. D.
PDR jest uważany za autorytet w dziedzinie leków na receptę i alternatywnych suplementów, i jest używany przez ponad 60.000 lekarzy w Stanach Zjednoczonych każdego dnia. Badanie wykazało zużycie Laminine i Immune +++ przez 12 tygodni znacząco poprawiły kilka rodzajów białych krwinek.
LifePharm® wykonawczy R i D Scientist Kimberly Lloyd M. S. zaprezentował przełomowe badania w American College of Nutrition (ACN) 57. dorocznej konferencji w San Diego, Kalifornia listopada ubiegłego roku. Stwierdzono także opublikowane przez ACN.
Kliknij poniższy link, aby zobaczyć fragment wpisu Laminine w 2017 PDR, narazie tylko po angielsku”:  
http://www.lifepharm.com/media/pdf/laminine/ENG-LamininePDR-2017.pdf

Tutaj wersja po polsku :  http://www.iskrazycia.pl/wp-content/uploads/2017/01/Laminine-PDR-Excerpt-2016-POL.pdf

PDR jest Biblią dla lekarzy. Praktyczne każdy lekarz na świecie posiada kolejne wydanie PDR. Ponieważ, jeżeli np pojawi się jakiś nowy lek, a lekarz słyszał o jego pojawieniu się, wtedy sięga do PDR i tam się dowiaduje, jakie parametry posiada dany specyfik.

I podobnie jest z Suplementami, jednakże aby jakikolwiek Suplement mógł się pojawić w takiej księdze, to oczywiste, że musi posiadać potwierdzone badania kliniczne. Laminine posiada jak na razie 11 potwierdzonych badań klinicznych. Piszę – na razie – ponieważ obecnie w wielu krajach prowadzone są kolejne badania kliniczne ze względu na niesamowite działanie Laminine na organizm człowieka, a także i zwierząt. Po prostu dany kraj, który wchodzi do firmy „LifePharm Global Network„, czyli społeczność tego kraju ma możliwość kupowania, zażywania, a także sprzedawania Laminine, to dany kraj chce posiadać własne badania kliniczne.

Obecnie takie badania są prowadzone między innymi w Rosji, prawdopodobnie niedługo będą też prowadzone w Polsce. Na kolejnych podstronach, w tej sekcji – wklejam linki do pobrania wpisów z Księgi PDR, na temat produktów firmy LPGN

 

Lubisz? Udostępnij!