Historia Laminine

Cudowne odkrycie dr. Johna Davidsona z 1929 roku

Historia Laminine rozpoczyna się w 1929 roku, kiedy  John R. Davidson, kanadyjski lekarz, odkrył wyciąg uzyskiwany podczas najważniejszego etapu inkubacji z zapłodnionych jaj ptaków. Użył tego wyciągu do leczenia pacjentów. Dr Davidson poświęcił ponad dziesięć lat na opracowanie i zbadanie swojej teorii. Jednak po jego śmierci w 1943 roku badania nad zapłodnionymi ptasimi jajami szybko poszły w zapomnienie.

dr-davidson
Dr Bjoedne Eskeland wykorzystuje teorię w praktyce
Niemal 50 lat później prace nad wyciągiem z zapłodnionych jaj ptasich trafiły do rąk największego norweskiego specjalisty w zakresie badań nad jajami: dr. Bjoedne Eskelanda. Kontynuował badania dr. Davidsona i sformułował hipotezę, że zapłodnione jaja ptaków zawierają specjalną mieszankę aminokwasów, peptydów i frakcji białek, które mogą okazać się niezwykle korzystne dla zdrowia spożywających je ludzi. Mieszanka zawiera witaminy, minerały i białka, a także ważne składniki odpornościowe, czynniki wzrostu, hormony i inne elementy biologicznie czynne.

Dr-Eskeland

Teoretycznie zapłodnione jaja poddane w odpowiednim momencie procesowi ekstrakcji zawierają wszystkie substancje odżywcze niezbędne do rozwoju nowego życia i przekształcenia zarodka w samodzielny organizm. Ta właśnie substancja posłużyła do stworzenia receptury produktu Laminine firmy LifePharm Global Network.

Laminine zawiera wyciąg z zapłodnionych jaj ptaków uzyskiwany za pomocą opatentowanego procesu oraz mieszankę białek roślinnych i morskich, której dodatek pozwala otrzymać wyjątkowy zestaw podstawowych aminokwasów. Ponad 80 lat dokonaniu przez dr. Davidsona odkrycia efekt jego pracy stał się kluczem do zdrowia, lepszej kondycji umysłowej, fizycznej i emocjonalnej oraz zrównoważonego, lepszego życia.

 

Lubisz? Udostępnij!