Działanie Laminine

Jeśli ktoś chce zrozumieć działanie Laminine powinien poznać jej autorski skład, stworzony i opatentowany przez firmę Lifepharm Global Network:

Laminine zawiera wyciąg z zapłodnionych kurzych jaj w 9 dniu inkubacji, 9-dniowy ekstrakt wzbogacony ekstraktem z białka roślinnego oraz z białka ryb morskich. Zawiera 22 aminokwasy, białka i peptydy oraz co najważniejsze zawiera FGF czynnik wzrostu fibroblastów. Laminine jest jedynym preparatem na świecie zawierającym FGF.

W artykule opublikowanym w Expert Journal napisano że: „Pomimo faktu, że naukowcy wciąż nie wiedzą w jaki sposób działają FGF, jest oczywiste, że przyczynia się do niesamowicie silnej regeneracji organizmu

czynnik-wzrostu-fibroblastow

Mózg dzięki Czynnikowi Wzrostu Fibroblastów (FGF) “ustawia” komórki macierzyste i aminokwasy, tak by przenosiły się do najbardziej potrzebujących obszarów organizmu. Potem mają za zadanie naprawić i zregenerować zepsute lub uszkodzone komórki oraz tkanki w tym miejscu. FGF przyczynia się do poprawy funkcjonowania mózgu, który wpływa na stan całego organizmu.

Jest to cała tajemnica działania Laminine.

Myślę, że powyższe wyjaśnienia pozwolą zrozumieć, dlaczego Laminine jest tak bardzo skuteczna w regeneracji całego organizmu. Dlaczego tak skutecznie pomaga w leczeniu praktycznie każdej choroby.
Dlaczego powinni ją zażywać ludzie uważający się za zdrowych – po prostu odmładza nasz organizm i polepsza nasze samopoczucie, wyprowadza nas z depresji i wpływa na sprawność seksualną u mężczyzn i libido u kobiet.

Bardzo często nasze organizmy obciążone są metalami ciężkimi, pestycydami,grzybami, wirusami i pasożytami. Warto to sprawdzić, tym bardziej, że obciążenia te można bez problemu wyeliminować, wtedy Laminine  zadziała o wiele szybciej i skuteczniej.

Bardzo ważnym elementem w skuteczności działania jest odpowiednie dawkowanie. Lekarze firmy LifePharm Global Network opracowali tabelę dawkowania przy różnych schorzeniach. Np. przy zaawansowanym nowotworze zalecają nawet do 15 kapsułek na dobę.  Natomiast osoby uważające się za zdrowe wystarczy, że zażyją po 2 kapsułki na dobę. Po kilku miesiącach zauważą różnicę w wyglądzie skóry,  włosów oraz lepszym samopoczuciu.

Podczas zażywania Laminine zaleca się wypijanie dużych ilości wody.

Zapraszam również na bloga, na którym umieszczam opinie osób zażywających Laminine na przeróżne dolegliwości. Kliknij tutaj aby poczytać jakie dolegliwości gnębią ludzi i w jaki sposób Laminine działa i pomaga.

Zobacz jak zarejestrować się jako partner i kupować taniej Laminine tutaj.

„Strona, na którą trafiłeś nie jest zatwierdzona oraz nie jest operowana przez LifePharm Global Netwrok.
Informacje oraz opinie wyrażone na tej stronie należą wyłącznie do właściciela tej strony i nie stanowią
reklamy produktów LifePharm Global Network.

Jeśli przeczytałeś i zrozumiałeś to zastrzeżenie, możesz kontynuować przeglądanie tej strony.”

Lubisz? Udostępnij!