Cukrzyca

Każdy kto interesuje się wszystkim co dotyczy Laminine już wie, że produkt działa na CUKRZYCE.

Poniżej publikuję kilka opinii oraz rezultatów stosowanie Laminine przy tej chorobie:

1.

„Mój problem z cukrzycą!

Może przyda się informacja, w jaki sposób ujarzmiłem cukrzycę?

Otóż przypadek sprawił, że w 2008 roku dowiedziałem się o mojej cukrzycy (308mg/dl) i od tej pory stała się moją wierną towarzyszką na dobre i na złe chyba do końca życia.

Mimo zażywanych tabletek w 2014 zaczął się poważny problem, cukier podskoczył do 588mg/dl, skoki cukru od 80 do 320mg/dl i w ciągu kilku dni pojawiły się otwarte rany na prawym podudziu. Nie wiele dzieliło mnie od amputacji (słysząc rozmowę lekarzy uciekłem z izby przyjęć), oczywiście insulina, ból, i załamanie. Bardzo jestem przywiązany do swojej nogi i trudno było by mi się z nią rozstać.

Zacząłem szukać możliwości wolnych od skalpela i dużo by opisywać, czego próbowałem ( a rany otwarte, noga boli, cukier skacze). Kto szuka ten znajdzie, to stare przysłowie już niebawem i u mnie miało się spełnić.

Wybawieniem okazał się preparat o nazwie LAMININE, początkowo potraktowany jak kolejny cudowny wynalazek na wszystko, czyli na nic. Na szczęście w tym przypadku nie miałem racji ( rany pozamykane – zostały tylko ślady, skoki cukru pomiędzy 80 – 160mg/dl, insuliny o 1/3 mniej, siofor z 3 na 2x dziennie. Żyć się chce!!!”

Chcesz poczytać więcej rezultatów?  Zapraszam na bloga.

2.

Kobieta – 63 lata

Cukrzyca typu 2 na insulinie, 3 razy dziennie od 19 lat, cukier ponad 300.

Niedawno neurolog stwierdził martwicę żył obwodowych w kończynach dolnych i że nogi do obcięcia – prawie w ogóle nie mogła chodzić a mrowienie i pieczenie nóg doprowadzało kobietę do szału, to był ból nie do wytrzymania – nie spała całe noce była znerwicowana.

Bóle głowy migreny od rana do wieczora.

Wysokie ciśnienie 240/120,

alergie na wszystko,

kaszel cały rok,

chore serce (wieńcówka),

bóle stawów.

Od 26.08.2014r. zażywa przez pierwszy tydzień: 2 Laminine rano i 2 Laminine OMEGA+++ w południe oraz 2 Laminine wieczorem. Po tygodniu zmniejszone dawkowanie: 1 Lamininie rano i wieczorem oraz 1 Laminine OMEGA+++ w południe.

Po dwóch dniach zażywania nareszcie zaczęła przesypiać całą noc.

Zniknęły całkowicie bóle głowy, po 3 dniach zauważyła że nie ma bólu przy zmianie pogody.

Po tygodniu zażywania ustąpiły całkowicie bóle nóg, pieczenie i mrowienie. Może chodzić nawet po 2,3 km i nic nie boli. Jest szczęśliwa, że biega codziennie po całym mieście i nogi nie bolą.

Cukry bardzo się poprawiły 120-145. Zastrzyki insuliny zmniejszone do 2 dziennie.

Całkowicie odstawiła tabletki na ciśnienie, wyregulowało się do 120/70.

Zniknęły problemy z sercem.

Bardzo poprawiła się cera.

3.

„Witam serdecznie, pragnę podzielić się moją radością z efektów, jakie daje zażywanie Laminine. Od 11 lat jestem cukrzykiem i mam wszystkie przypadłości za tym idące: niewydolność krążenia, nadciśnienie, osłabione nerki, insulina 2 x dziennie, dieta, ograniczenia w jedzeniu, leki 3 x dziennie …a żyć się chce.

Do wypróbowania Laminie namówiła mnie żona, od stycznia zażywam 2 x po 1 kapsułce Laminie i Laminine OMEGA+++. Pierwsze efekty otrzymałem w marcu: ciśnienie się ustabilizowało, w kwietniu zredukowałem leki na nadciśnienie, gdyż wartości były zbyt niskie i przez ciśnienie przysypiałem w pracy. Cukier, co rano taki sam wynik: 115, aktualnie biorę dalej tą samą dawkę Lamininy a leki na nadciśnienie zostały zmienione na słabsze przez lekarza – o połowę zmniejszona dawka i ciśnienie przy tym 120/80. Cukier, co rano mierzony dalej wynosi 115, a dawka insuliny została zmniejszona o połowę. Nie jestem senny, częściej zjem coś słodkiego, przy tym badania cukru pokazują stale ten sam wynik.”

Marian M. Jastrzębie Zdrój

****

Mężczyzna – 78 lat,

cukrzyca bez insulinowa (zażywał Glucophage 850mg 2 razy dziennie), utrata 90% wzroku, niedokrwienie mózgu, naruszenie pracy układu wydzielniczego(zaparcia).

Zażywał 2 kapsułki 2 razy dziennie.

Po miesiącu zauważono większą ruchliwość, leprze widzenie boczne jednym okiem.

Po dwóch miesiącach, zmniejszenie dawki leków do 1 dziennie.

Opinie farmaceutki o wpływie Laminine na cukrzycę II stopnia:

Chcesz poczytać więcej rezultatów?  Zapraszam na bloga.

Lubisz? Udostępnij!