Cukrzyca

Jak leczyć cukrzycę? Efekty Laminine

Każdy kto interesuje się wszystkim co dotyczy Laminine już wie, że produkt działa na CUKRZYCE.

Poniżej publikuję kilka opinii oraz rezultatów stosowanie Laminine przy tej chorobie:

1.

“Mój problem z cukrzycą!

Może przyda się informacja, w jaki sposób ujarzmiłem cukrzycę?

Otóż przypadek sprawił, że w 2008 roku dowiedziałem się o mojej cukrzycy (308mg/dl) i od tej pory stała się moją wierną towarzyszką na dobre i na złe chyba do końca życia.

Mimo zażywanych tabletek w 2014 zaczął się poważny problem, cukier podskoczył do 588mg/dl, skoki cukru od 80 do 320mg/dl i w ciągu kilku dni pojawiły się otwarte rany na prawym podudziu. Nie wiele dzieliło mnie od amputacji (słysząc rozmowę lekarzy uciekłem z izby przyjęć), oczywiście insulina, ból, i załamanie. Bardzo jestem przywiązany do swojej nogi i trudno było by mi się z nią rozstać.

Zacząłem szukać możliwości wolnych od skalpela i dużo by opisywać, czego próbowałem ( a rany otwarte, noga boli, cukier skacze). Kto szuka ten znajdzie, to stare przysłowie już niebawem i u mnie miało się spełnić.

Wybawieniem okazał się preparat o nazwie LAMININE, początkowo potraktowany jak kolejny cudowny wynalazek na wszystko, czyli na nic. Na szczęście w tym przypadku nie miałem racji ( rany pozamykane – zostały tylko ślady, skoki cukru pomiędzy 80 – 160mg/dl, insuliny o 1/3 mniej, siofor z 3 na 2x dziennie. Żyć się chce!!!”

Chcesz poczytać więcej rezultatów?  Zapraszam na bloga.

2.

Cukrzyca – leczenie naturalne objawów z Laminine

Kobieta – 63 lata

Cukrzyca typu 2 na insulinie, 3 razy dziennie od 19 lat, cukier ponad 300.

Niedawno neurolog stwierdził martwicę żył obwodowych w kończynach dolnych i że nogi do obcięcia – prawie w ogóle nie mogła chodzić a mrowienie i pieczenie nóg doprowadzało kobietę do szału, to był ból nie do wytrzymania – nie spała całe noce była znerwicowana.

Bóle głowy migreny od rana do wieczora.

Wysokie ciśnienie 240/120,

alergie na wszystko,

kaszel cały rok,

chore serce (wieńcówka),

bóle stawów.

Od 26.08.2014r. zażywa przez pierwszy tydzień: 2 Laminine rano i 2 Laminine OMEGA+++ w południe oraz 2 Laminine wieczorem. Po tygodniu zmniejszone dawkowanie: 1 Lamininie rano i wieczorem oraz 1 Laminine OMEGA+++ w południe.

Po dwóch dniach zażywania nareszcie zaczęła przesypiać całą noc.

Zniknęły całkowicie bóle głowy, po 3 dniach zauważyła że nie ma bólu przy zmianie pogody.

Po tygodniu zażywania ustąpiły całkowicie bóle nóg, pieczenie i mrowienie. Może chodzić nawet po 2,3 km i nic nie boli. Jest szczęśliwa, że biega codziennie po całym mieście i nogi nie bolą.

Cukry bardzo się poprawiły 120-145. Zastrzyki insuliny zmniejszone do 2 dziennie.

Całkowicie odstawiła tabletki na ciśnienie, wyregulowało się do 120/70.

Zniknęły problemy z sercem.

Bardzo poprawiła się cera.

3.

„Witam serdecznie, pragnę podzielić się moją radością z efektów, jakie daje zażywanie Laminine. Od 11 lat jestem cukrzykiem i mam wszystkie przypadłości za tym idące: niewydolność krążenia, nadciśnienie, osłabione nerki, insulina 2 x dziennie, dieta, ograniczenia w jedzeniu, leki 3 x dziennie …a żyć się chce.

Do wypróbowania Laminie namówiła mnie żona, od stycznia zażywam 2 x po 1 kapsułce Laminie i Laminine OMEGA+++. Pierwsze efekty otrzymałem w marcu: ciśnienie się ustabilizowało, w kwietniu zredukowałem leki na nadciśnienie, gdyż wartości były zbyt niskie i przez ciśnienie przysypiałem w pracy. Cukier, co rano taki sam wynik: 115, aktualnie biorę dalej tą samą dawkę Lamininy a leki na nadciśnienie zostały zmienione na słabsze przez lekarza – o połowę zmniejszona dawka i ciśnienie przy tym 120/80. Cukier, co rano mierzony dalej wynosi 115, a dawka insuliny została zmniejszona o połowę. Nie jestem senny, częściej zjem coś słodkiego, przy tym badania cukru pokazują stale ten sam wynik.”

Marian M. Jastrzębie Zdrój

****

Mężczyzna – 78 lat,

cukrzyca bez insulinowa (zażywał Glucophage 850mg 2 razy dziennie), utrata 90% wzroku, niedokrwienie mózgu, naruszenie pracy układu wydzielniczego(zaparcia).

Zażywał 2 kapsułki 2 razy dziennie.

Po miesiącu zauważono większą ruchliwość, leprze widzenie boczne jednym okiem.

Po dwóch miesiącach, zmniejszenie dawki leków do 1 dziennie.

Opinie farmaceutki o wpływie Laminine na cukrzycę II stopnia:

Chcesz poczytać więcej rezultatów?  Zapraszam na bloga.

Lubisz? Udostępnij!