Cena Laminine

Każdy kto chciałby spróbować tego rewelacyjnego produktu, zastanawia się jaka jest cena Laminine. Dla jednych nie ma takich pieniędzy jakie mogliby wydać na to, aby być całkowicie zdrowym lub wyleczyć się np. z raka czy innej choroby, na którą chorują latami. Innych znowu nie stać nawet na leki, które przypisują im lekarze podczas wizyty.
Produkty firmy LifePharm Global Network nie są tanie, dzieje się tak dlatego, iż Laminine, Laminine Omega+++, Laminine Immune+++, Laminine Digestive stworzone są z najwyższej jakości naturalnych produktów. Są jednak sposoby, by ceny Laminine obniżyć lub mieć całkowicie za darmo.

1. Pierwszym sposobem jest kontakt z jednym z dystrybutorów. Zakup bezpośrednio od dystrybutora wiąże się z tym, że może on wykazać się dobrą wolą i sprzedać nam Laminine w cenie, która jemu i nam odpowiada. Im wyższy pakiet tym niższa cena Laminine za sztukę.
Kupując 1 sztukę Laminine cena będzie wysoka, bo płacimy 28,95 € do tego dochodzi podatek 8% i koszty wysyłki 11€ co daje nam 43,15 € a przeliczając to po przybliżonym kursie 4,30 PLN (za 1 euro) wychodzi około 185 PLN. Jest to nieopłacalne. Lepiej jest pokusić się o większe pakiety, gdzie ceny wahają się od nawet 100zł do 150zł za sztukę.

2. Drugim sposobem jest rozpoczęcie współpracy z firmą LifePharm Global Network. Zostając partnerem LPGN mamy dostęp do wszystkich promocji organizowanych przez firmę, możemy budować sieć dystrybutorów, oraz sprzedawać produkty i czerpać prowizje zgodnie z planem marketingowym. W celu zapoznania się z planem zarabiania zapraszam tutaj. Jest on naprawdę dobry. Mając rozbudowaną strukturę składającą się z osób, które jak my kupują oraz budują swoje własne sieci dostajemy tyle prowizji, że mamy praktycznie Laminine za darmo.

Cennik pakietów dostępnych dla dystrybutorów dostępny tutaj.

Zobacz jak zarejestrować się jako partner i kupować taniej Laminine tutaj.

Lubisz? Udostępnij!