Autyzm

Wiadomo, że autyzm to zaburzenie rozwojowe, w którym ważną rolę odgrywa funkcjonowanie mózgu. Choroba polega na odcięciu się człowieka od zewnętrznego świata, ograniczeniu wymiany informacji ze środowiskiem, subiektywnym poczuciu odizolowania. Prowadzone badania wskazują, że autyzm może oznaczać wewnętrzną pustkę lub olbrzymie bogactwo przeżyć wewnętrznych. Stąd propozycja osób zajmujących się dystrybucją Laminine, aby spróbować podawać kapsułki dzieciom z tą chorobą.
Oto opinie opis rezultatów:

 

GŁĘBOKI AUTYZM, AUTOAGRESJA

Kamil – lat 6

Aby obiektywnie ocenić przyczyny poprawy stanu zdrowia Kamila, należy cofnąć się do pierwszego kwartału 2016 roku.

Dziecko było w owym czasie ofiarą licznych ataków autoagresji, które potrafiły trwać nawet do 2 godzin. Po jednym z nich Kamil miał otwartą ranę głowy; na jego ciele widać było liczne zasinienia.
W połowie kwietnia Kamil rozpoczął sekwencyjną terapię sensoryczną, która jest prowadzona do dziś. Przyniosła ona znakomite rezultaty, ponieważ napady autoagresji ustąpiły, a dziecko bardzo się uspokoiło.

6 czerwca br. Kamil rozpoczął przyjmowanie suplementu diety Laminine – preparatu mającego pobudzić do życia komórki macierzyste.
Po czterech tygodniach osiągnięta została dawka docelowa: Laminine – po dwie tabletki rano i wieczorem, w południe zaś po jednej tabletce Digestive (wspomagającej układ trawienny i właściwe przyswajanie Laminine) oraz Omega+++ (czterokrotnie zwiększającej moc Laminine).
Podczas drugiego tygodnia przyjmowania Lamininy u Kamila rozpoczął się (krótkotrwały na szczęście) nawrót ataków autoagresji. Odnotowanych zostały kilka długich napadów trwających od 40 min. nawet do dwóch godzin.

Trudno wyrokować o prawdziwych przyczynach: faktem jest, że na początku przyjmowania suplementu diety następuje w wielu przypadkach lekkie i krótkotrwałe pogorszenie stanu zdrowia, jednakże w dniach wystąpienia wspomnianych dolegliwości nastąpiła istotna przebudowa frontów atmosferycznych, a Kamil jest meteoropatą ( pogoda ma bardzo duży wpływ na jego samopoczucie)

Na początku lipca stany, o których mowa, całkowicie ustąpiły. Kamil miewał od tego czasu krótkotrwałe stany agresywne, bardzo podobne do wyrażania niezadowolenia przez zdrowe dzieci.

Dwa wydarzenia zaobserwowane przez opiekunów z Domu Pomocy Społecznej w Matczynie są niezwykle istotne podczas formułowania oceny o stanie zdrowia dziecka.
Na początku września Kamil wprawił ich w niemałe zdziwienie swoim zachowaniem: zawsze, kiedy na oddział wjeżdża wózek kuchenny ze śniadaniem, dziecka nie można wprost od niego odpędzić. Opiekunki proszą wtedy Kamila, aby usiadł przy stole i poczekał na swoją porcję, ale nigdy się nie zdarzyło, aby spełnił ich prośbę.
Tym razem grzecznie usiadł. Taką reakcję powtórzył już kilka razy.
Od mniej więcej początku września jeden z opiekunów zauważył, że Kamil wydaje więcej dźwięków. Stał się dzieckiem bardziej otwartym, poszukującym kontaktu z innymi.

Podobnie rzecz miała się w szkole, w połowie czerwca, podczas zwiększania dawki Lamininy, kiedy Kamila dręczyły długie ataki agresji.
Od września ( lamininę zaczął przyjmować 6 czerwca) dał się poznać jako grzeczny, chętnie współpracujący z nauczycielkami chłopiec. Poczynił pewne postępy, np. w ciągu 2 tygodni nauczył się 3 piktogramów, zaczął wydawać z siebie więcej sylab.

Kamil Lamininę przyjmuje za zgodą lekarza, który jest tak zaskoczony jego postępami, że zalecił mu przyjmowanie suplementu przez następne 6 miesięcy.

Czy to nie wspaniałe? Oczywiście będę informowała o dalszych postępach.

Bogumiła B.

 

Chłopczyk, 4 lata.

“Chłopczyk zażywał 1 kapsułkę dziennie Laminine (z powodu braku pieniędzy) po tygodniu wyciszył się i zaczął być bardziej kontaktowy, po niecałych 4 tygodniach pozwalał się dotykać i obejmować.  Coraz chętniej uczestniczy w zabawach z dzieckiem sąsiadów.”

****

Chłopczyk, 9 lat.

“Po trzech dniach zażywania Laminine po 1 kapsułce 2 razy dziennie pojawiła się reakcja organizmu  39 stopniowa gorączka. Rodzice podjęli decyzje o zwiększeniu dawki do 4 kapsułek i dawali dziecku dużo wody. Następnego dnia temperatura spadła, a po 2 dniach dziecko powiedziało swoje pierwsze dwa słowa.

Po czterech miesiącach zażywania Laminine razem z 1 kapsułką Laminine OMEGA+++ rozwój dziecka nabiera tempo – chłopczyk dogania w rozwoju swoich rówieśników.”

****

Chcesz poczytać więcej rezultatów?  Zapraszam na bloga.

Dziewczynka, 5 lat.

Rodzice zaczęli podawać Laminine od ½ kapsułki dziennie zatrzymując się na  4 kapsułkach dziennie (bez Laminine Omega+++). Dziewczynka jest na takim dawkowaniu już 1 rok.

Dziecko szybko zaczęło się uspakajać, przestało biegać kręgami, bez trudu przeszła na korzystanie z nocnika, co wcześnie było wręcz niemożliwe.

Z chęcią bawi się z innymi dziećmi.

Zniknęła agresywność i dziewczynka zaczęła się przytulać. Obejmuję i całuje bliskich. Zaczęła mówić –  na początku nie zrozumiale a później coraz lepiej, śpiewać piosenki i tańczyć kopiując innych. Zaczęła szybko się rozwijać.

Rodzice podjęli decyzje zwiększyć dawkowanie do 6 kapsuł dziennie.”

Chcesz poczytać więcej rezultatów?  Zapraszam na bloga.

Lubisz? Udostępnij!